KURUMSAL

Neden Er Tur; Kurumsal ve bireysel seyehat ihtiyaçlarımıza profosyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan şirketimiz A gurubu Türsab Belgesi ve ulaştırma bakanlığa bağlı D2 yetki belgesi ile hizmet vermekteyiz.

Turizm Sektöründe 24 yılını tamamlayan Bafra Er Tur Karadeniz Bölgesinde Samsun/Bafra’da Bafra Er Tur Turizm Seyehat Acentası olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin 7 bölgesine düzenlenen Kültür Turları, Dünya’nın bir çok ülkesi için hazırlanan gezi programları, yurt içi münferit otel seçenekleri ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlenmektedir.

Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından otobüs ve uçak ulaşım ayrıca V.İ.P transfer hizmetleri vermektedir. Sektörde lider bir firma olarak misafir memnuiyetinin ön planda tutuyor olup,misafirlerimize en iyi hizmet vermek için bünyesinde yeterli sayıda deneyimli personel bulundurmaktadır.

1996 yılında personel taşımacılığı,araç kiralama,transfer ve öğrenci taşımacılığı hizmetine başlamış olup günümüze kadar iş tecrübesini geliştirerek teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Saygılarımızla…    
   Ertur Turizm